top of page

WITRYNY DO LODÓW

Oferujemy​  nowoczesne urządzenie do sprzedaży lodów gałkowych. Temperatura przechowywania od - 12 do -22 °C.  Gwarancja bezpiecznego przechowywania produktów.

WITRYNY DO LODÓW IFI

witryny-do-lodow-ifi
ifi-logo.png

MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRODUKCJI LODÓW

PRODUKCJA LODÓW

WITRYNY DO LODÓW TYPU POZZETTI

MODNE WITRYNY

Witryny pozzetti to najbardziej popularna aktualnie propozycja dla nowoczesnych lodziarni. Liderem na rynku europejskim jest  włoska firmy IFI. Pozzetti to konserwator do lodów, który łączy w sobie wzornictwo przywołujące skojarzenia z tradycyjnymi kubełkami do sprzedaży lodów, z ekskluzywnym i nowoczesnym włoskim designem. W przeciwieństwie do witryn tradycyjnych, witryny typu pozzetti nie eksponują zawartości pojemników z lodami.

NAJSMACZNIEJSZE LODY

Klasyczna witryna do lodów pozzetti w nowej technologicznie odsłonie. Stalowe cylindry z lodami z pokrywą umieszczone są w komorze z pełnym obiegiem powietrza, co gwarantuje najwyższą jakość przechowywania dla lodów. Standardowo zamontowane kółka oraz wbudowany agregat chłodniczy powodują, że jest niezwykle mobilną witryną. Nadaje się również do sprzedaży lodów poza lokalem. Gama modeli obejmuje 4, 6, 8 i 10 cylindrów na dwóch poziomach przechowywania.

pozzetti
witryny-do-lodow-ifi
witryny-do-lodow-ifi
witryny-do-lodow-pozzetti

PRODUKCJA LODÓW

WITRYNY DO LODÓW TYPU PANORAMA

Konserwator do lodów PANORAMA

Konserwator do lodów PANORAMA to wysokiej jakości urządzenie do przechowywania i ekspozycji lodów. Urządzenie znajdzie zastosowanie na wyposażeniu cukierni, lodziarni i innych lokali gastronomicznych. Poniżej możesz sprawdzić, jak działa.

Dystrybutor do lodów PANORAMA charakteryzuje się niezwykle solidnym wykonaniem ze stali nierdzewnej typu Scotchbrite. Jest przystosowany pod zabudowę. Wnętrze witryny, a także blat zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304. Solidność gwarantuje także zastosowana izolacja grubości 60 mm z pianki poliuretanowej o gęstości 40 kg/m3.

W urządzeniu zastosowano wentylacyjny system chłodzenia, a także funkcjonalny, opatentowany system zbiorników antyrotacyjnych. Konserwator jest niezwykle prosty w obsłudze, dzięki zastosowaniu elektronicznego panelu kontrolnego. Czyszczenie i rozmrażanie witryny nie sprawia problemów, w tym celu zastosowano kurek odpływowy.

SPECYFIKACJA FUNKCJONALNA:

- wykonanie ze stali nierdzewnej AISI 304,

- izolacja o grubości 60 mm z pianki poliuretanowej o gęstości 40 kg/m3,

- wentylacyjny system chłodzenia,

- opatentowany system zbiorników antyrotacyjnych,

- elektroniczny panel kontrolny,

- kurek odpływowy ułatwiający czyszczenie i rozmrażanie,

- głębokość - 650 mm.

OPCJE DODATKOWE:

- pojemnik antyrotacyjny.

ifi-logo.png
Panorama
witryny-do-lodow-panorama
wtryny-panorama
witryny-do-lodow-panorama

PRODUKCJA LODÓW

WITRYNY DO LODÓW TYPU SCREEN

MODNE WITRYNY

Screen to pełna widoczność wszystkich lodów z każdego punktu widzenia. To łatwość dostępu operatora do wybranych smaków.

Screen jest witryna do lodów, która sama w sobie swoim designerskim rozmachem może wypełnić miejsce.

Cechy technologiczne i funkcjonalne sprawiają, że jest to jeden z kluczowych produktów w ofercie witryn do lodów firmy  IFI:

 

  • Wyjątkowa widoczność lodów dzięki dużej, podgrzewanej, szybie przedniej.

  • System RDF zmniejsza liczbę oszronień. jest aktywowany cyklicznie wraz z liczbą otwarć witryny, co sprzyja konserwacji lodów. 

  • Oszczędność energii i większa higiena dzięki połączeniu RDF i systemu zamykania HCS.

  • Oświetlenie ledowe.

  • Wysokość lodów do 8 cm od krawędzi.

  • Bezpieczne otwieranie przedniej szyby dzięki siłownikom.

HCS (Hi-performance Closure System) to wysokowydajny tylny system zamykania wynaleziony przez Ifi w celu poprawy jakości przechowywania lodów, higieny i oszczędności energii.
 
System za pomocą zintegrowanego czujnika zapewnia redukcję liczby cykli odszraniania w oparciu o rzeczywisty czas otwarcia witryny i ogranicza dostęp powietrza zewnętrznego tylko do czasu serwowania.
HCS (Hi-performance Closure System) to wysokowydajny tylny system zamykania wynaleziony przez Ifi w celu poprawy jakości przechowywania lodów, higieny i oszczędności energii.  Dzięki zmniejszonej liczbie rozmrażań i zmniejszonemu kontaktowi między lodami a atmosferą, lody smakują i wyglądają lepiej.  
 
System HCS zmniejsza zużycie energii elektrycznej, przynosząc korzyści dla środowiska, kosztów i żywotności agregatu skraplającego;

Oprócz ekspozycji lodów, witryna może pełnić funkcję szafy chłodniczej.

Screen
WITRYNY-DO-LODOW
witryny-do-lodow-ifi
wiryny-do-lodow-ifi
bottom of page